HYPER SCAPE Oficjalny cinematic trailer

Prezentujemy animację wprowadzającą w świat nowej produkcji Ubisoftu ,,Hyper Scape’’. Trwający niemal 3 minuty cinematik przenosi widza do roku 2054 gdzie toczy się akcja gry.

Swój udział w tym projekcie rozpoczęliśmy już na etapie pracy nad scenariuszem, a naszym głównym zadaniem było przygotowanie dynamicznej animacji demonstrującej graczom świat z 2054 roku oraz stworzenie hiperrealistycznej postaci głównej bohaterki.

Byliśmy zaangażowani w projekt, gdy gra miała jeszcze roboczy tytuł i inną stylistykę. W siedzibie Ubisoftu, w Montrealu mieliśmy też dostęp do jej bardzo wczesnej wersji, a następnie do ciągle aktualizowanego builtu. Wspólnie przeszliśmy więc przez wszystkie fazy dojrzewania nowego IP. Na każdym z etapów spotykaliśmy się z dużym zrozumieniem procesu powstawania CG i dostawaliśmy dużą dozę zaufania oraz pozytywnego feedbacku. (Bartek Kik, reżyser trailera)

Na planie zdjęciowym spędziliśmy 5 dni – główna sesja mocap trwała 2 dni, z 1 dniem na próby. Kolejnego dnia robiliśmy dogrywki, a w osobnym dniu realizowaliśmy sesję faceware. Pracowaliśmy z niezastąpionym Maćkiem Kwiatkowskim oraz dwójką artystów parkour’owych – Moniką Mińską and Jakubem Grossmanem. (Agata Bereś, producentka)

Jednym z największych wyzwań było też realizowanie produkcji po ogłoszeniu pandemii, kiedy cały ponad 100-osobowy zespół Platige oraz klienta przeszedł w tryb pracy zdalnej. Mimo niecodziennej sytuacji prace były kontynuowane, a cały projekt został zrealizowany zgodnie z harmonogramem.

Zaufanie jakie otrzymujemy od Ubisoftu to dla nas powód do dumy, ale też duża odpowiedzialność. Cieszymy się, że w tym trudnym dla wszystkim czasie, udało nam się wspólnie stworzyć produkcję na najwyższym poziomie. (Piotr Prokop, Business Development Director w Platige Image)

Hyper Scape to gra akcji z gatunku FPS battle royale. Gracz biorący udział w akcji z perspektywy pierwszej osoby, będzie mógł łączyć się w niewielkie drużyny z innymi uczestnikami rozgrywki i w ten sposób walczyć z innymi zespołami biorącymi udział w grze.

Oficjalna premiera gry planowana jest na koniec lata 2020.

Napisy końcowe

Client

  • Ubisoft Montreal

 

Client

  • Ubisoft Montreal

 

Director

  • Bartłomiej Kik

 

CG Supervisor

  • Bartosz Skrzypiec

 

Art. Director

  • Karol Klonowski

 

Character art director

  • Rafał Kidziński

 

Executive Producers

  • Piotr Prokop

 

Producer

  • Agata Bereś

 

Head of CG

  • Bartłomiej Witulski

 

Head of Production

  • Magdalena Machalica

 

Production assistant

  • Patrycja Romanowska
  • Marina Sawicka
  • Anna Zdrojewska

 

Department Manager

  • Tomasz Wróbel

 

Team Producer

  • Paweł Gajda
  • Piotr Gochnio
  • Ariana Jeż
  • Klaudia Sordyl

 

Production Coordinator

  • Dominika Gwardyńska
  • Marta Krasoń
  • Maja Kuriata
  • Anna Stańczak
  • Adrianna Użycka

 

Storyboard

  • Michał Murawski

 

Stillomatic

  • Katarzyna Bobel

 

Lead Enviroment Artist

  • Paweł Adamajtis

 

Sequence Lead Enviroment Artist

  • Robert Filipowicz

 

Enviroment Artists

  • Mariusz Zastawny
  • Przemysław Sacharczuk
  • Robert Kudera
  • Michał Rudkowski
  • Nauzet Naranjo
  • Miguel Fonseca
  • Piotr Nowacki
  • Daniel Kłos
  • Oguzhan Kar
  • Andrzej Augustyniak
  • Tomasz Kawecki
  • Adrian Jaśkiewicz
  • Michał Horba
  • Adam Jakimiuk
  • Marcin Białecki
  • Piotr Mróz
  • Jarosław Mróz
  • Marek Mróz
  • Adam Zimirski
  • Michał Olechno
  • Anna Dąbrowska
  • Kuba Dąbrowski
  • Paweł Mierzyński
  • Jarosław Kościański
  • Ireneusz Jaworski

Modeler

  • Artur Woźniak

 

Hair Grooming Artist

  • Mirosław Pączkowski
  • Marcin Kłusek
  • Chris Debski
  • Michał Skrzypiec
  • Rafał Kidziński

 

Lead Character Artist

  • Sebastian Lautsch

 

Character Artists

  • Szymon Kaszuba
  • Artur Owśnicki
  • Klaudiusz Wesołowski
  • Maciek Hrynyszyn
  • Agnieszka Strzęp
  • Łukasz Kamiński
  • Paweł Brudniak
  • Artem Gansior
  • Filip Adamiak
  • Artur Woźniak

 

Lead Asset Look Dev Artist

  • Piotr Nowacki

 

Asset Look Dev Artists

  • Piotr Orliński
  • Filip Adamiak
  • Sebastian Deredas
  • Żaneta Szabat
  • Arya Sowti
  • Łukasz Lesiak
  • Artem Gansior
  • Paweł Brudniak

 

Shot Look Dev Artists

  • Paweł Szklarski
  • Mateusz Sroka

 

Character FX Artists

  • Bartosz Miraś
  • Kacper Żuliński
  • Jakub Tyszka
  • Oleksandr Gorodyskyi

 

Lead Character TD

  • Bartłomiej Przybylski

 

Character TD

  • Olga Bieńko
  • Robert Chrzanowski
  • Mateusz Matejczyk
  • Rafael Vitoratti

 

Lead Lighting Artist

  • Przemysław Patyk

 

Lighting Artists

  • Michał Pancerz
  • Krzysztof Olszewski
  • Marcin Jóźwiak
  • Michał Witek

 

Lead Compositing Artist

  • Łukasz Przybytek

 

Compositing Artists

  • Mateusz Węglarz
  • Adrian Bałtowski
  • Dmytro Kolisnyk
  • Agata Wacławiak-Pączkowska
  • Witold Płużański
  • Rafał Szyc
  • Selim Sykut
  • Michał Skrzypiec
  • Andrzej Przydatek
  • Tomasz Przydatek
  • Seweryn Czarnecki

 

Lead Previz Artist

  • Dominik Wawrzyniak

 

Previz Artists

  • Zuzanna Suska
  • Jan Sojka
  • Filip Gracki
  • Grzegorz Mazur
  • Michał Kaleniecki
  • Anna Szustak-Borowska
  • Amelia Baj
  • Marta Wadecka
  • Tomasz Czubak

Lead Animation Artist Sequence

  • Krzysztof Faliński

 

Lead Animation Artist Sequence

  • Bartosz Jerczyński

 

Animation Artists

  • Filip Pachucki
  • Robert Urban
  • Adam Zienowicz
  • Franciszek Rzepka
  • Błażej Andrzejewski
  • Oleh Ridzel
  • Olga Szablewicz – Pisiuk

 

Lead FX Artist

  • Michał Firek

 

FX Artists

  • Michał Grądziel
  • Rafał Rumiński
  • Agata Cichosz
  • Filip Tarczewski
  • Michał Śledź
  • Jarosław Armata

 

Lead Matte Paint Artist

  • Maciej Biniek

 

Matte Paint Artists

  • Waldemar van Deurse
  • Igor Firkowski
  • Adam Trędowski

 

On Line

  • Michał Własiuk
  • Karol Klonowski

 

On Line consultant

  • Hubert Zegardło

 

Grading

  • Piotr Sasim

 

Conforming

  • Michał Własiuk

 

CTO

  • Tomasz Kruszona

 

Lead Pipeline TD

  • Jarosław Zawiśliński

 

Pipeline TD

  • Łukasz Dąbała
  • Witold Duraj
  • Adrian Krupa
  • Tomasz Kurga
  • Maksim Kuzubov
  • Sergii Nazarenko

 

Lead Render Wrangler

  • Rafał Wójcikowski

 

Render Wranglers

  • Kamil Boryczko
  • Łukasz Derda
  • Marcin Jóźwiak
  • Mateusz Mazur

 

Head of IT

  • Piotr Getka

 

IT

  • Jakub Dąbrowski
  • Krzysztof Konig
  • Marcin Maciejewski
  • Łukasz Olewniczak

 

Audio/Video Technique – DI Support

  • Maciej Żak
  • Kamil Steć
  • Cezary Musiał
  • Piotr Dudkiewicz

 

Motion Capture TD

  • Aleksander Szymkuć
  • Grzegorz Mazur

 

Motion Capture Performers

  • Maria Ruddick
  • Monika Mińska
  • Maciej Kwiatkowski
  • Sławomir Kurek
  • Jakub Grossman

 

Concept Artist

  • Krzysztof Rejek
  • Marcin Kowalski

 

Motion Designer

  • Adam Blumert

 

Production baby

  • Antonii Baja
Napisy końcowe +