Junior Data Wrangler

Platige Image poszukuje Junior Data Wranglera, dla którego konfirming i konwersja to nie są wyrażenia rodem z Sci-fi. Osoba ta będzie ściśle współpracować z różnymi działami, aby zapewnić płynny przepływ danych naszych projektów. Ponadto będziesz uczestniczyć w pracach nad serialem dla Netflixa! Jeśli czujesz, że masz oko do wyłapywania błędów to zostań naszym Sherlockiem – aplikuj.

ZADANIA DO REALIZACJI

– Pobieranie, zarządzanie oraz procesowanie różnorodnych materiałów cyfrowych w celu wdrożenia ich w firmowy pipeline oraz bazy danych.

– Konfirming i konwersja materiałów video.

– Prowadzenie codziennych rewizji ujęć efektowych.

– Ocena techniczna i jakościowa plików oraz ujęć efektowych.

– Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności wymiany danych wewnątrz studia.

– Współpraca z działem IT w celu optymalizacji procesów oraz rozwijania wewnętrznych narzędzi.

KWALIFIKACJE & DOŚWIADCZENIE

– Rok doświadczenia na podobnej roli w studio post produkcyjnym.

– Znajomość kodeków i formatów zapisu plików multimedialnych (video/photo/CGI/audio).

– Znajomość min. jednego z narzędzi typu: DaVinci Resolve, Fusion, Adobe Premiere i Photoshop, Nuke, Hiero.

– Oko do wyłapywania błędów w obrazie.

– Komunikatywna znajomość angielskiego (wraz z żargonem branżowym).

DODATKOWO PUNKTOWANE

– Znajomość narzędzi post produkcyjnych typu: Shotgun, Pix, Copra.

– Znajomość etapów powstawania animacji 3D.

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!

– Jesteśmy liczną grupą kreującą nowe standardy tworzenia animacji, CG i VFX, chcemy być zawsze krok do przodu dbając o najwyższą jakość wykonywanych projektów.

– Wykonujemy projekty dla największych firm na całym świecie (m.in.: Netflix, Ubisoft, SONY, CD PROJEKT RED, Burberry, HBO).

– Posiadamy najnowocześniejsze technologie i systemy.

– Pracujemy zdalnie lub na miejscu na zielonych terenach Fortu Mokotów.

– O nasze zdrowie dba LuxMed (pakiet medyczny).

– Codziennie, na dobry początek dnia dla każdego pracownika na miejscu serwujemy śniadanie.

– Mamy darmowy parking dla zmotoryzowanych, a do studia prowadzą ścieżki rowerowe dla tych, co preferują inne środki transportu.

– A gdybyś nie miał/a z kim zostawić swojego psa-przyjaciela, zabierz go ze sobą!

position

location

WARSAW/FORT MOKOTÓW

time

PROJECT/THE WITCHER (TV SERIES)